Homeopatie pro psy a kočky

Homeopatie je přírodní, účinná a bezpečná léčebná metoda, která účinkuje na všechny živé organismy stejně. Pomáhá psům, kočkám, koním, hospodářským zvířatům, i papouškům a plazům.

Homeopatie pro zvířata

Principem homeopatické léčby je Similia similibus curantur (podobné se léčí podobným). To znamená , že každá látka, která je schopná vyvolat u zdravého a citlivého jedince nějaké příznaky, má také schopnost léčit tento stav u nemocného se shodnými příznaky. Vždy je tedy důležité najít lék, který nejvíce odpovídá stavu, ve kterém se nachází pacient.

Homeopatické léčivé přípravky mají schopnost stimulovat organismus k lepšímu využití vlastních léčebných sil pomocí vysoce naředěných látek z přírody jako jsou rostliny, živočichové, minerály, ale i chemické sloučeniny.

Je vhodná jak pro akutní, tak i chronické stavy či poruchy chování. Lze ji použít jako výhradní způsob léčby či i jako doplněk konvenčních léků.

Zvířatům se homeopatický lék podá celý přímo do dutiny ústní nebo také je možné lék rozdrtit anebo nejlépe rozpustit do vody. Nosičem homeopatického léku je většinou cukr, proto ho zvířata většinou ochotně přijímají.


Získejte péči, kterou váš mazlíček potřebuje

Pokud se chcete dozvědět více o baňkování pro zvířata, kontaktujte nás.

Facebok